Українські морпіхи взяли в полон окупанта під Вовчанськом (відео)

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Ілюстративне фото: під Вовчанськом російський окупант потрапив у полон (Getty Images) Автор: Іван Носальський

Українські морські піхотинці взяли в полон російського солдата під час боїв під Вовчанськом Харківської області. З’явилось відео.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”.

Як зазначили в ОСУВ, у полон росіянина взяли бійці окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Українські військові зазначають, що вони рекомендують усім окупантам здаватись в полон. Інакше боєприпасів вистачить на всіх ворожих солдатів.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора