Олаф Шольц
Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив необхідність депортації всіх мігрантів, які не мають права перебувати в країні. Про це він заявив у інтерв’ю Der Spiegel. “Ми, нарешті, повинні масово депортувати усіх, хто не має права залишатися в Німеччині. Кожен, хто не має перспективи на залишення в Німеччині через відсутність законного захисту, має повернутися назад”, – підкреслив Шольц.
Додатково
Згідно зі звітом DW, у вересні цього року до Німеччини потрапило 21 366 нелегальних мігрантів – це найвищий місячний показник за 7,5 років, з лютого 2016 року. Загалом з січня по вересень до Німеччини незаконно в’їхали 92 119 осіб. Якщо ця тенденція продовжиться, то показник 2016 року – 112 000 осіб – буде перевершений.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше тисячі мігрантів прибули на іспанські Канарські острови за один день