Наші воїни на Сході ліквідували 1001 окупанта та 666 БПЛА

Новини

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1001 особу, 8 танків, 25 ББМ та 666 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:

  • особового складу — 1001
  • танків — 8
  • бойових бронемашин — 25
  • реактивних систем залпового вогню — 2
  • гармат і мінометів — 33
  • протитанкових засобів — 1
  • засобів ППО — 1
  • автомобільної техніки — 43
  • спеціальної техніки — 13
  • засобів РЕБ — 2
  • БПЛА — 666

Крім цього, наші воїни знищили 50 укриттів та 9 складів боєприпасів загарбників.

Як повідомляла АрміяInform, на фронті 48 боєзіткнень, з яких понад 60 відсотків на Покровському та Курахівському напрямках.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора