Новини
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1001 особу, 8 танків, 25 ББМ та 666 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 1001
- танків — 8
- бойових бронемашин — 25
- реактивних систем залпового вогню — 2
- гармат і мінометів — 33
- протитанкових засобів — 1
- засобів ППО — 1
- автомобільної техніки — 43
- спеціальної техніки — 13
- засобів РЕБ — 2
- БПЛА — 666
Крім цього, наші воїни знищили 50 укриттів та 9 складів боєприпасів загарбників.
Як повідомляла АрміяInform, на фронті 48 боєзіткнень, з яких понад 60 відсотків на Покровському та Курахівському напрямках.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони