У Мелітополі підірвали машину окупантів, – ЗМІ

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: у Мелітополі пролунав вибух 28 грудня, вибухнуло авто окупантів (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська

У Мелітополі пролунав вибух 28 грудня. Вибухнуло авто окупантів, яке належало російському командиру.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал “Бердянськ Сьогодні”.

“Вчора у Мелітополі підірвано машину окупантів. Підірваний автомобіль належав командиру російських військ”, – йдеться у повідомленні.

За даними Telegram-каналу, російський командир привласнив авто для особистих потреб.

“Машина була знищена в результаті вибуху, ймовірно, спричиненого місцевим підпіллям”, – додає “Бердянськ Сьогодні”.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора