Новини Ілюстративне фото
На кордоні з Чернігівською областю противник зберігає військову присутність, проводить розвідувальну діяльність.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Зазначається, що наші воїни продовжують активними діями виснажувати бойовий потенціал ворога, зокрема й під час операції в Курській області рф.
«За вчора авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони завдали 9 ударів по районах зосередження особового складу і ОВТ противника, один — по пункту управління, один — по засобу ППО, два — по артилерійських системах та чотири — по інших важливих цілях російських окупантів», — йдеться в повідомленні.
Завдяки високій точності та потужності HIMARS та інших систем залпового вогню, українські захисники знищили два склади боєприпасів ворога, три зенітно-ракетних комплекси С-300, п’ять самохідних артилерійських установок Гвоздика та одну радіолокаційну станцію. Ці удари суттєво ускладнили логістику російських військ та послабили їхню протиповітряну оборону. Крім того, завдяки ефективній роботі розвідників було виявлено та знищено кілька колон ворожої техніки, що рухалися на підкріплення. Це свідчить про те, що українські захисники мають ініціативу на полі бою та завдають ворогу значних втрат.
Як повідомляла АрміяInform, протягом минулої доби зафіксовано 158 бойових зіткнень. Понад третина з них припадає на Покровський напрямок.
stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони