Фото: Ігор Терехов (GettyImagеs) Автор: Наталія Кава
У місті Харків вдень понеділка, 2 вересня, було чути звуки вибухів. Місцевих жителів просять перебувати в укриттях.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера міста Ігора Терехова в Telegram.
“У Харкові було гучно. Будьте обережні”, – написав Терехов.
Про небезпеку також попередив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, він заклика місцевих жителів зберігати спокій та перебувати в укриттях.
Пізніше Синєгубов повідомив про ще один вибух у місті.
Станом на 15:30 про пошкодження чи постраждалих не повідомлялось.
Оновлено о 15.45.
Синєгубов повідомив про те, що у Харкові зафіксовано влучання у Київському районі. Попередньо – без постраждалих.
Однак відомо про пошкодження автомобіля. На місці влучання триває огляд.
.