ССО знищили склад боєприпасів росіян і установку “Град” в окупованому Донецьку (відео)

Архівне фото: ССО знищили склад боєприпасів росіян і установку “Град” в Донецьку (Getty Images) Автор: Дмитро Браславський

Сили оборони України успішно виявили і знищили склад боєприпасів росіян в окупованому Донецьку. Це стало можливим завдяки розвідувальним діям операторів 73-го морського центру ССО, які виявили склад боєприпасів і БМ-21 “Град”.

Удар по цілях був завданий за допомогою ударного безпілотного авіаційного комплексу

“Внаслідок удару склад боєкомплекту та “Град” знищено вщент”, – додали у ССО.

Сили оборони України знищують росіян

Втрати Росії у війні в Україні на ранок вівторка, 5 грудня, склали 1030 окупантів, загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення складає 333 840 військових.

Ситуація на Таврійському напрямку вказує на активізацію дій з боку російських військ, які відновили використання штурмовиків Су-25 та гелікоптерів Ка-52. Це може свідчити про їх намір збільшити авіаційний тиск на українські позиції. Проте значні втрати, які зазнають окупанти, свідчать про ефективність українських сил у боротьбі з ними, що, безумовно, є позитивним сигналом для українських військових та населення.

Виявлення та знищення російської станції радіоелектронної боротьби “Синиця” на Куп’янському напрямку з використанням HIMARS також демонструє зростаючу ефективність українських військових у веденні бойових дій. Знищення таких систем є критично важливим, оскільки вони можуть суттєво ускладнити ведення бойових дій для українських сил, перешкоджаючи їхньому зв’язку та координуючи атаки.

Ці події підкреслюють постійний конфлікт на різних напрямках фронту і важливість адаптації та реагування українських військ на зміни в тактиці ворога.

.

Вас також зацікавить

Більше від автора