Росіяни на БМП з десантом пішли на штурм, прикриваючись танком. Відео разгрому окупантів

          Фото: росіяни на БМП із десантом пішли на штурм, десантники їх розгромили (ілюстрація/t me suspilnechernihiv) Автор: Наталія Гурковська

Російські війська намагалися штурмувати позиції українських десантників. Але танк, під прикриттям якого йшли окупати, майже одразу підірвався на міні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Десантно-штурмові війська ЗСУ.

“На штурм виїхали 3 БМП з десантом під прикриттям одного танка”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли військові, ворожий танк одразу підірвався на мінах, а одну БМП з повним боєкомплектом вполював оператор FPV-дрона – машину розірвало на деталі.

“Інші дві бронемашини росіян втекли з поля бою”, – додали у ДШВ.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора