Новини
Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 1033 особи, 13 танків, 20 ББМ та 675 БПЛА.
Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».
Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.
Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять:
- особового складу — 1033
- танків — 13
- бойових бронемашин — 20
- гармат і мінометів — 40
- реактивних систем залпового вогню — 2
- протитанкових засобів — 2
- засобів ППО — 1
- автомобільної техніки — 63
- спеціальної техніки — 12
- БПЛА — 675
Крім цього, наші воїни знищили 90 укриттів, 16 складів боєприпасів та 2 склади ПММ загарбників.
Як повідомляє Армія Інформ, російські окупанти здійснили 129 штурмів українських позицій. Найбільш запеклі бої тривають на Торецькому та Покровському напрямках, де ворог зосередив свої основні зусилля.
stoprussia агресія рф вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони