Фото: у Мелітополі пролунав вибух 28 грудня, вибухнуло авто окупантів (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
У Мелітополі пролунав вибух 28 грудня. Вибухнуло авто окупантів, яке належало російському командиру.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал “Бердянськ Сьогодні”.
“Вчора у Мелітополі підірвано машину окупантів. Підірваний автомобіль належав командиру російських військ”, – йдеться у повідомленні.
За даними Telegram-каналу, російський командир привласнив авто для особистих потреб.
“Машина була знищена в результаті вибуху, ймовірно, спричиненого місцевим підпіллям”, – додає “Бердянськ Сьогодні”.
.