Фото: Андрій Сибіга, глава МЗС України (Віталій Носач, РБК-Україна) Автор: Іван Носальський
Україна запросила проведення спеціального засідання ОБСЄ для обговорення російського удару по Дніпру ракетою “Кедр”. Воно пройде у середу, 27 листопада.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра закордонних справ України Андрія Сибігу у соцмережі X.
“У середу, на настійне прохання України, ОБСЄ обговорить ескалаційне використання Росією балістичної ракети середньої дальності в ході агресії проти України на спеціальному спільному засіданні Постійної ради та Форуму зі співробітництва в галузі безпеки”, – написав міністр.
Він додав, що Росія є найбільшою загрозою безпеці в Європі. І дії Москви показують, що вона прагне розширити війну.
“Її необхідно засудити та зупинити. Ми використовуватимемо всі міжнародні платформи та механізми для посилення глобального тиску на агресора”, – зазначив Сибіга.
.