Фото: у Міноборони розкрили, що з українською балістикою (Getty Images) Автор: Владислава Ткаченко
Українська балістика є пріоритетом для Міноборони. У відомстві підтверджують: ведеться активна робота над системами, здатними вражати цілі в глибині ворога.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра оборони Анатолія Клочко.
Україна зробила серйозний поступ у розвитку власних балістичних ракет.
За словами Клочка, питання української балістики сьогодні перебуває поза чергою – воно має найвищий рівень пріоритету в оборонному секторі.
“Дуже багато зроблено, пророблена дуже велика робота. І я скажу так, що і президент (ред. Володимир Зеленський) уже про це сказав на сьогоднішній день. Ну, по-перше, приділено більше уваги українській балістиці. Тобто це питання воно сьогодні, знаєте, не перше, друге, трете, а поза чергою”, – зазначив Клочко.
У Міноборони наголошують, що вітчизняна балістика – це не лише про технології, а й про здатність українських сил вражати стратегічні цілі ворога в глибині його оборони.
За словами Кличка, розвиток триває, і вже “в найближчий час” українське суспільство почує більш конкретні заяви щодо цього озброєння.
.