Новини
Сили оборони півдня України знищили два польові пункти боєпостачання, дві фортифікаційні споруди та спостережний пункт противника.
Про це йдеться в телеграм-каналі Сил оборони півдня України.
Протягом доби захисники ліквідували на півдні 228 окупантів, знищили 14 гармат та 39 одиниць авто-бронетехніки.
Також було знищено дві одиниці спеціальної техніки, два човни та два розвідувальні БПЛА.
«Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах», — зазначається в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу українські воїни знищили 810 окупантів, 34 гармати і 19 танків.
війна Сили оборони півдня Хроніка оборони