Ворог наступав танками. Нацгвардія показала, як відбила штурм РФ у районі Роботиного

Фото: Нацгвардія показала, як відбила штурм РФ у районі Роботиного Запорізької області (t me ressentiment_channel) Автор: Наталія Гурковська

Спецпризначенці “Омега” Нацгвардії відбили черговий штурм російських військ у районі Роботиного Запорізької області. Ворог здійснив штурм за допомогою танків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Нацгвардію.

“Епізоди відбиття ворожого механізованого штурму в районі Роботиного”, – йдеться у повідомленні.

Бійці Нацгвардії зустріли ворога щільним вогнем з гранатометів АТ-4 та Мk-19.

“Частина бронетехніки підірвалася на мінах, інша частина знищена дронами”, – зазначають у Нацгвардії.

Ситуація на фронті

Українські військові успішно відбили 23 атаки на Авдіївському напрямку, утримали позиції та відбили штурми російських окупаційних військ на Херсонському напрямку. Авіація ЗСУ завдала ударів по 11 районах, де зосереджені сили супротивника.

За даними Інституту вивчення війни (ISW), російські війська здійснили невелике просування на північних околицях Сіньківки, але українські сили успішно контратакували в районі Бердичів (на північний захід від Авдіївки) і витіснили російські війська з деяких позицій.

Вас також зацікавить

Більше від автора