Фото: Нацгвардія показала, як відбила штурм РФ у районі Роботиного Запорізької області (t me ressentiment_channel) Автор: Наталія Гурковська
Спецпризначенці “Омега” Нацгвардії відбили черговий штурм російських військ у районі Роботиного Запорізької області. Ворог здійснив штурм за допомогою танків.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Нацгвардію.
“Епізоди відбиття ворожого механізованого штурму в районі Роботиного”, – йдеться у повідомленні.
Бійці Нацгвардії зустріли ворога щільним вогнем з гранатометів АТ-4 та Мk-19.
“Частина бронетехніки підірвалася на мінах, інша частина знищена дронами”, – зазначають у Нацгвардії.