ЗСУ продовжують нищити ворога на сході: за добу мінус 635 окупантів, пункт управління та 541 БПЛА

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 635 осіб, 6 танків, 29 ББМ та 541 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати Росії за добу становлять: 635 військовослужбовців РФ, 6 танків, 29 бойових бронемашин, 23 гармати і міномети, 29 одиниць автомобільної техніки, 1 одиницю спеціальної техніки, 4 засоби РЕБ, 541 БПЛА.

Крім цього, нашим захисникам вдалося ліквідувати пункт управління, 22 укриття та 6 складів боєприпасів окупантів.

Як повідомляла АрміяInform, в ОСУВ «Хортиця» розповіли про економне, але дуже влучне використання снарядів.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора