ЗСУ на сході утилізували 707 окупантів, 8 танків та понад 500 БПЛА

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини Військовослужбовець Сил оборони України з гранатометом AT4. Фото: ЗСУ

Протягом доби на східному напрямку російська армія втратила 707 осіб, 8 танків, 15 ББМ та 543 БПЛА.

Про це інформує ОСУВ «Хортиця» на своєму офіційному телеграм-каналі «Хортицький Вітер».

Як зазначається, Сили оборони продовжують завдавати противнику втрат у живій силі та техніці.

Зокрема, на даному напрямку втрати росії за добу становлять: 707 загарбників, 8 танків, 15 бойових бронемашин, 32 гармат і мінометів, 1 протитанковий засіб, 27 одиниць автомобільної техніки, 2 одиниці спеціальної техніки, 1 засіб РЕБ, 543 БПЛА.

Також українським воїнам вдалося знищити 31 укриття та 6 складів боєприпасів.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони не можуть порахувати втрати ворога після ураження бліндажа загарбників.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ОСУВ «Хортиця» Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора