Фото: начальник Генштабу Анатолій Баргилевич (armyinform.com.ua) Автор: Каріна Левицька
Українські військові відбили всі атаки на Куп’янськ. Наразі загрози місту немає.
Про це заявив начальник Генштабу ЗСУ Анатолій Баргилевич, повідомляє РБК-Україна з посиланням на ефір телемарафону.
“Всі атаки на Куп’янськ були відбиті, противник був знищений. На цей час загрози Куп’янську як місту немає”, – сказав начальник Генштабу.
Він пояснив, що надалі будуть вжиті всі відповідні заходи для того, щоб посилити угруповання військ та наростити його.
“Куп’янськ надійно обороняється підрозділами, які знаходяться там”, – підсумував Баргилевич.
.