Відслідкували та вдарили: наші воїни показали, як «Ураган» ворога став брухтом

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Сили оборони півдня України виявили та знищили ворожу реактивну систему залпового вогню «Ураган».

Про це повідомляють Сили оборони півдня України.

Відомо, 220-мм реактивна система залпового вогню «Ураган» займає умовне проміжне положення між 122-мм «Градом» та 300-мм «Смерчем».

Вона була розроблена у 60-70-хх роках та прийнята на озброєння у 1975 році з метою збільшення дальності ураження реактивної артилерії СРСР.

Як порівняти із «Градом», що в середньому має дальність стрільби близько 20 км, «Ураган» стріляє на 30-35 км і використовує потужніші реактивні снаряди з могутніми бойовими частинами.

Як повідомляла АрміяInform, наші аеророзвідники змогли вистежити російський автоматизований військовий зенітний ракетний комплекс «Оса-АКМ», який пізніше був уражений.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора