Ілюстративне фото: в Одеській області з військової частини втекли колишні в’язні (УНІАН) Автор: Іван Носальський
В Одеській області розшукали трьох мобілізованих колишніх ув’язнених, які втекли з військової частини. Їх повернули назад.
Як повідомляє РБК-Україна, про це в коментарі “Радіо Свобода” заявив в.о. начальника управління комунікацій оперативного командування “Південь” підполковника Олексій Міщенко.
За його словами, ексв’язні втекли з навчального центру, щоб використати цей час “на власний розсуд”. Також він спростував чутки у ЗМІ про те, що чоловіки були озброєні.
“Вже 25 серпня їх було затримано і доставлено назад. Навіть не минуло доби, тому це не розцінюється як самовільне залишення частини, вони продовжують залишатися військовослужбовцями однієї з механізованих бригад”, – зазначив Міщенко.
Він також додав, що у військовій частині пройде службова перевірка, винних притягнуть до відповідальності. Оскільки над військовослужбовцями є командир взводу, роти, підрозділи, який відповідає за особовий склад.
.