Українські артилеристи вразили пункт управління, 3 склади боєприпасів та 4 артзасоби росармії

Новини Ілюстративне фото 🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Збройні сили України продовжують активні дії на південь від Бахмута, Донецька область, завдають ворогу втрат серед живої сили та техніки та закріплюються на досягнутих позиціях.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗС України у Facebook.

На напрямку Бахмута противник атакував райони Богданівки, Іванівського, Андріївки та Кліщіївки Донецької області, де наші захисники відбили 21 атаку.

Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, виснажують його вздовж всієї лінії фронту.

На Херсонському напрямку Сили оборони продовжують утримувати зайняті позиції на лівому

Протягом минулої доби підрозділи ракетних військ України завдали ударів по 2 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, знищили 1 пункт управління, 3 склади боєприпасів і 4 артилерійські засоби. Крім того, українські сили протиповітряної оборони збили одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Зокрема, ракетні війська продовжують контрбатарейну боротьбу та завдають ударів по тилах ворога.

Вас також зацікавить

Більше від автора