Українські артилеристи вразили 5 пунктів управління, склад боєприпасів та артзасіб противника

Новини Ілюстративне фото 🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Сили оборони України продовжують активну наступальну операцію на Мелітопольському напрямку і штурмують позиції на Бахмутському напрямку, завдаючи ворожим військам втрат в живій силі та техніці, виснажуючи противника вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ в Facebook.

“Протягом останньої доби авіація Збройних Сил завдала 15 ударів по районах концентрації особового складу, озброєння та військової техніки противника, а також 3 удари по зенітно-ракетних комплексах противника. Підрозділи ракетних військ вражали 5 пунктів управління, зону концентрації особового складу, озброєння та військової техніки, а також склад боєприпасів та артилерійський засіб противника”, – йдеться у повідомленні.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф ГШ ЗСУ оперативна інформація Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора