Фото: кількість постраждалих енергетиків внаслідок удару Росії по ТЕС зросла до дев’яти (Getty Images) Автор: Сергій Пишкін
Внаслідок удару російських терористів по ТЕС, яка розташована у прифронтовій зоні, постраждали дев’ятеро енергетиків.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал ДТЕК.
Серед постраждалих:
- четверо енергетиків були госпіталізовані з травмами різної тяжкості;
- п’ятеро отримали контузії.
“Тримаємо зв’язок з постраждалими, їхніми родинами та лікарями. Надаємо усю необхідну допомогу”, – пише ДТЕК.
Обстріли України у ніч на 22 лютого
У ніч на 22 лютого російські терористи атакували Україну десятьма ударними дронами типу Shahed, які були випущені з району Приморсько-Ахтарська, а також протирадіолокаційною ракетою Х-31П з акваторії Чорного моря.
Протиповітряна оборона знищила 8 безпілотників у межах:
- Полтавської області;
- Дніпропетровської області;
- Запорізької області;
- Харківської області.
.