У ЗСУ показали, як РФ відправляє поранених окупантів на “штурм” з милицями

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: Росія відправляє в наступ військових на милицях (Getty Images) Автор: Владислава Ткаченко

Українська аеророзвідка зафіксувала, як поранених російських солдатів кидають у наступ на милицях. Це вже не перший випадок фіксують на фронті.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) “Хортиця”.

На фронті на Покровському напрямку українські аеророзвідники зафіксували черговий шокуючий епізод: ворог кидає в штурм навіть поранених бійців.

Як повідомляють у ОСУВ “Хортиця”, один із окупантів, спираючись на палицю, намагався наблизитися до позицій ЗСУ.

Подібні випадки стають дедалі частішими – в об’єктиви безпілотників потрапляють бійці противника з саморобними милицями або кульгаві, які, попри травми, йдуть у бік українських укріплень.

“Ними рухає страх бути знищеними своїми ж командирами і розуміння, що немає сенсу чекати на евакуацію та надія на українській полон”, – зазаначають у повідомленні.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора