У Київській області відбудували міст, зруйнований в лютому 2022 року: деталі (фото)

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Рух автотранспорту відновленим мостом вже відкрили (фото: facebook.com/kv.restoration) Автор: Ірина Костенко

У Київській області відбудували міст, який було зруйновано під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну в лютому 2022 року.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на публікацію Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області у Facebook.

Який саме міст відновили у Київській області

У Службі відновлення та розвитку інфраструктури розповіли, що йдеться про 156-метровий міст на дорозі Р-02 “Київ – Іванків – Овруч”.

Зазначається, що міст через річку Ірпінь забезпечує якісний логістичний зв’язок для мешканців Вишгородського району Київської області.

Відновлений міст через річку Ірпінь (фото: facebook.com/kv.restoration)

Уточнюється, що він:

  • має дві смуги для руху автотранспорту
  • облаштований сучасними системами водовідведення

“На проїзній частині влаштовано два шари асфальтобетонного покриття, верхній шар – ЩМА (щебенево-мастиковий асфальтобетон, – Ред.), також нанесена нова дорожня розмітка”, – розповіли українцям.

Відбудований міст має дві смуги для руху (фото: facebook.com/kv.restoration)

Крім того, для безпеки руху було встановлено нове перильне та бар’єрне огородження.

На мосту та підходах до нього – автономне освітлення.

“Рух відкрито для всіх видів автотранспорту”, – підсумували у Службі відновлення та розвитку інфраструктури Київської області.

Допис Служби відновлення і розвитку інфраструктури (скриншот: facebook.com/kv.restoration)

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора