У Святошинському районі Києва, на вул. Федора Кричевського, нарешті, оновили схему організації дорожнього руху: узбіччя дороги там були захаращені припаркованими автівками
У Святошинському районі Києва, на вул. Федора Кричевського, нарешті, оновили схему організації дорожнього руху. Саме там, як писав Інформатор, місцеві мешканці скаржилися на паркувальне свавілля – водії залишали автівки, де заманеться, створюючи хаос на узбіччях дороги. Відтепер на ділянці вулиці від Берестейського проспекту до вул. Львівської чітко розмічені паркомісця, а там, де паркування заборонено, – встановлені дорожні віхи, що запобігатимуть порушенням.
Про впорядкування дорожнього руху на вул. Федора Кричевського, що у Святошинському районі столиці, розповіли у КП “Центр організації дорожнього руху”. Там, зауважили дорожники, повністю оновили схему організації паркування й проїзду автівок. Зміни впровадили щоб усунути хаотичне паркування та забезпечити безперешкодний під’їзд до медичного закладу.
“Раніше на цій ділянці автомобілі залишали обабіч дороги без упорядкування. Це звужувало проїжджу частину і ускладнювало рух, зокрема для транспорту екстрених служб”, – розповіли у КП ЦОДР.
Що зробили дорожники:
- Обмежили паркування вздовж дороги – залишати авто дозволено лише у визначених місцях;
- Встановили дорожні віхи для розмежування руху та запобігання порушенням правил зупинки і стоянки.
Зауважимо, що просто поряд розташована київська гімназія східних мов – автівки часто залишали батьки гімназистів, коли підвозили їх на навчання й забирали додому. Також поряд, на вул. Верховинній, розташований Київський міський клінічний онкоцентр і Центр ядерної медицини. Частенько машини кидали просто під знаками “3.34” (“Зупинку заборонено”) та “1.33” (“Діти”).
Кияни скаржилися, що вулицею Львівською не можна було пройти через паркунів
Нагадаємо, про паркувальне свавілля й скарги киян Інформатор писав ще у серпні 2025 року. Йшлося про вулицю Львівську поряд зі столичною гімназією східних мов: там киянка зафіксувала цілу вервицю з автівок, запаркованих вздовж вулиці. За іронією, водії спиняються просто під знаком про заборону зупинки, та ще одним, попереджувальним, – про можливу появу дітей на дорозі.
А днями ми розповідали, що у Києві запустять підписку на паркування для пільгових категорій киян – власне, усіх, хто сплачує податки саме до бюджету столиці. Таким чином місто планує підтримати своїх мешканців на тлі зростання паркувальних тарифів, що станеться 27 квітня 2026 року. Знижка становитиме до 90%, а виглядатиме, як пільгові місячні абонементи – оформити їх можна буде через застосунок Київ Цифровий.
Інформатор-Київ у Telegram