У Франції поліція використала вогонь у спробі нейтралізувати жінку у чадрі, яка, за ствердженням, загрожувала “підірвати себе” на станції паризького метро. Про це повідомляє УНН, посилаючись на французьку телевізійну мережу новин.
За інформацією французької преси, уранці 31 жовтня поліція відкрила вогонь у спробі запобігти діям жінки в чадрі, яка загрожувала терактом на станції метро “Бібліотека Франсуа Міттерана” у Парижі.
Декілька користувачів громадського транспорту повідомили поліцію про небезпечну особу. Правоохоронці прибули на місце події, і після евакуації людей зі станції вони взяли жінку під контроль.
Проте повністю замаскована жінка не підкорялася наказам поліції та загрожувала “підірвати себе”, повідомили виданню le Journal de Saône-et-Loire джерела в прокуратурі та поліції.
Боячись за свою безпеку, поліція відкрила вогонь, внаслідок чого жінка отримала поранення в живіт та була евакуйована.
Наразі її життя знаходиться під загрозою, вказує прокуратура Парижа.
У зв’язку з цим інцидентом розпочато два розслідування. Одне з них доручено Паризькій судовій поліції щодо “погроз смерті та залякування державного службовця”.
Інше розслідування поручено Генеральній інспекції національної поліції (IGPN), оскільки воно стосується випадку, коли правоохоронець використовує свою вогнепальну зброю.