У Франції жінка в чадрі погрожувала “підірвати себе”: поліція відкрила вогонь

У Франції поліція використала вогонь у спробі нейтралізувати жінку у чадрі, яка, за ствердженням, загрожувала “підірвати себе” на станції паризького метро. Про це повідомляє УНН, посилаючись на французьку телевізійну мережу новин.

За інформацією французької преси, уранці 31 жовтня поліція відкрила вогонь у спробі запобігти діям жінки в чадрі, яка загрожувала терактом на станції метро “Бібліотека Франсуа Міттерана” у Парижі.

Декілька користувачів громадського транспорту повідомили поліцію про небезпечну особу. Правоохоронці прибули на місце події, і після евакуації людей зі станції вони взяли жінку під контроль.

Проте повністю замаскована жінка не підкорялася наказам поліції та загрожувала “підірвати себе”, повідомили виданню le Journal de Saône-et-Loire джерела в прокуратурі та поліції.

Боячись за свою безпеку, поліція відкрила вогонь, внаслідок чого жінка отримала поранення в живіт та була евакуйована.

Наразі її життя знаходиться під загрозою, вказує прокуратура Парижа.

У зв’язку з цим інцидентом розпочато два розслідування. Одне з них доручено Паризькій судовій поліції щодо “погроз смерті та залякування державного службовця”.

Інше розслідування поручено Генеральній інспекції національної поліції (IGPN), оскільки воно стосується випадку, коли правоохоронець використовує свою вогнепальну зброю.

Вас також зацікавить

Більше від автора