Фото: комплекс ППО “Тор М-2” знищили українські військові на Запорізькому напрямку (facebook com Міноборони РФ) Автор: Наталія Гурковська
Сили безпілотних систем знищили комплекс ППО окупантів на Запорізькому напрямку. Йдеться про зенітний ракетний комплекс “Тор М-2”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Сили безпілотних систем ЗСУ.
“На Запорізькому напрямку підрозділи угруповання СБС провели спільну операцію з виявлення та знищення ЗРК “ТОР М-2″ противника”, – йдеться у повідомленні.
Так, екіпаж14-го Окремого полку БпАК виявив та зупинив ціль, а оператори 412-го ОББпС “NEMESIS” здійснили ураження з подальшим знищенням.
.