Фото: снайпери вбили
Снайпери Сил спеціальних операцій знищили 12 ворогів та поранили трьох інших окупантів на напрямку Авдіївка за годину. Ця операція вимагала від них лише однієї години.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Сил спеціальних операцій.
“Силами спеціальних операцій проводяться операції на найскладніших ділянках фронту. Однією з них є напрямок на Авдіївку”, – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що за цей час снайпери Сил спеціальних операцій знищили 12 ворожих бійців.
“Також троє окупантів, які намагалися підійти до позицій українських військових, отримали поранення”, – додали в ССО, підкресливши, що пари снайперів працювали на відстані від 920 до 1170 метрів.
Ситуація на Авдіївському напрямку
Буквально вчора повідомлялось, що російські війська зробили чергову спробу штурму позицій українських сил у районі Авдіївки Донецької області. Бійці Нацгвардії відбили її, вбивши з міномету 18 окупантів. За даними Генштабу, на Авдіївському напрямку росіяни активізували штурми, а також після певного “затишшя” через негоду, значно посилили артилерійські обстріли та удари із застосуванням авіації.
.