Фото: росіяни розбудували залізницю, щоб скоротити шлях доставки техніки на фронт (Getty Images) Автор: Ірина Гайдук
Російські окупанти запустили повноцінне залізничне сполучення між Ростовом та Маріуполем. У такий спосіб РФ хоче пришвидшити свою військову логістику.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Маріупольської міської ради.
За повідомленням міської ради Маріуполя, росіяни запустили сполучення по маршруту Ростов-на-Дону – Маріуполь – Волноваха – Донецьк.
“Російські окупанти розбудували залізничну гілку аби скоротити шлях доставки військової техніки на фронт з Ростову-на-дону до Маріуполя та Волновахи”, – зазначає міськрада з посиланням на Центр вивчення окупації.
Повідомляється, що далі окупанти планують пустити залізничну гілку до Криму.
В міськраді додали, що російські загарбники продовжують розбудовувати військову логістику навколо Маріуполя.
“Нова гілка залізниці в “глибокому тилу” має зменшити залежність армії РФ від Кримського мосту. Партизани вже неодноразово здійснювали диверсійні заходи, але окупанти продовжують будівництво.”, – йдеться у повідомленні.
Залізниця в Маріуполі
Російські війська окупували Маріуполь у лютому 2022 року під час масштабного вторгнення РФ до України.
У вересні 2023 року повідомлялося, що окупанти будують пряме залізничне сполучення з Маріуполем, Волновахою та Донецьком.
У березні 2024 року голова ГУР Кирило Буданов заявив, що ця залізниця може представляти проблему для України.
.