Ілюстративне фото: Сирський озвучив втрати росіян з початку року (Getty Images) Автор: Наталія Кава
Російська Федерація з початку 2025 року втратила на війні в Україні понад 180 тисяч своїх військових. Українські військові продовжують бити ворога по всій лінії фронту.
Про це заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його пост у Telegram.
“185 000 – втрати окупантів від початку року. Усі складові Сил оборони продовжують бити ворога по всій лінії фронту. Кожен знищений російський загарбник – це крок до справедливого миру”, – підкреслив Сирський.
Головнокомандувач також подякував захисникам і захисницям за ефективну бойову роботу, що триває.
Нагадаємо, днями Сирський розповів, що лише від початку цього року Сили оборони уразили понад тисячу російських танків та більш як дві з половиною тисячі бойових бронемашин.
.