Штурм окупантів «захлинувся» від вогню наших десантників

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Воїни 82-ї окремої десантно-штурмової бригади відбили зухвалий штурм росіян.

Про це інформує Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

У відомстві зазначили, що завдяки злагодженій роботі артилерії, піхоти та БПЛА ворог був швидко знищений.

«Ми бачимо нашого супротивника вдень та вночі і ми стоїмо як бетон, будь-які спроби ворога пройти — будуть марними», — наголосили десантники.

Як повідомляла АрміяInform, оборона Харківщини у режимі нон-стоп: наші захисники палять ворожу техніку.

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора