Розвідники знищили російський «муром-м» і авто з окупантами

Новини

Воєнні розвідники України знайшли та знищили російський комплекс відеоспостереження «муром-м» та автомобілі окупантів у Запорізькій області.

Під час сьогоднішньої російської атаки у Новомосковському районі Дніпропетровської області підрозділ Повітряного командування “Схід” знищив російський ударний дрон Shahed-136/131.

Про це повідомляється на сторінці Повітряного командування “Схід” у Facebook.

Раніше голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко повідомив, що Запоріжжя атакували російські безпілотники, внаслідок чого був уражений об’єкт інфраструктури. Також Малашко зазначив, що, за попередніми даними, деякі безпілотники були збиті під час атаки.

Ввечері 27 січня Росія атакувала Україну безпілотниками з півдня, Повітряні сили попередили про загрозу для Запорізької та Дніпропетровської областей. Пізніше вони уточнили, що російські ударні безпілотники були помічені над Запоріжжям.

Як повідомляла АрміяInform, ІТ-армія призупинила роботу московського метрополітену.

вторгнення рф ГУР Міноборони України Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора