Росіяни вдарили ракетою під Одесою: пошкоджено адмінбудівлю, є постраждалий

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: окупанти вдарили ракетою по Одеському району 31 грудня, є постраждалий (t.me dsns_telegram) Автор: Наталія Гурковська

31 грудня російські війська вдарили по Одеському району. Атакою пошкоджено адмінбудівлю, є постраждалий.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Сили оборони півдня України.

“Учора вдень російський агресор атакував крилатою ракетою Одеський район”, – йдеться у повідомленні.

За даними військових, внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено адмінбудівлю агрофірми.

“Постраждала одна цивільна людина”, – зазнчили в Силах оборони півдня.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора