Росіяни вдарили по залізничній станції у Дніпропетровській області

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: обстріл Дніпропетровської області (facebook.com DSNSPOLTAVA) Автор: Каріна Левицька

Росіяни вдарили по залізничній станції у Дніпропетровській області. Під час ворожої атаки постраждала працівниця.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву “Укрзалізниці”.

“Внаслідок ворожого обстрілу залізничної станції у Дніпропетровській області було поранено працівницю залізниці, пошкоджено віконне скління станції та покрівлю технічних приміщень”, – заявили в компанії.

Наразі потерпілій надали необхідну допомогу.

Водночас, через часткове пошкодження залізничної інфраструктури приміський поїзд затримався на 40 хвилин.

“Залізничники вже ліквідували наслідки обстрілу. Продовжуємо рух за графіком”, – додали в компанії.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора