Фото: ілюстративне зображення МНС Росії (https://t.me/mchs_official) Автор: Едуард Ткач
Росіяни, які мешкають у місті Суджа Курської області, поскаржилися в.о. губернатору на відсутність укриттів у регіоні.
Передає РБК-Україна із посиланням на російські Telegram-канали.
Коли ви вже встановите укриття? Ви довго над людьми будете знущатися?” – таким запитанням місцеві жителі Курської області засипали в соцмережах в.о. губернатора Олексія Смирнова після чергового обстрілу. Люди вимагають негайних дій від влади.
Також користувачі наполягали, що настав час ставити бетонні укриття, оскільки на зупинках стоять багато людей.
В уряді Курської області у відповідь на скарги заявили, що в регіоні є місця, де можна перечекати атаки.
“Укриття, звісно, є. Вся інформація про них публікувалася на офіційних ресурсах”, – повідомила начальник управління прес-служби обласного уряду Юлія Абрамова.
Тим часом глава регіону заявив, що всі екстрені служби в Курській області переведені на посилений режим роботи, а медустанови поповнюють запас донорської крові.
У РосЗМІ зазначають, що за добу сигнал повітряної тривоги в Курській області був уже 9 разів.
.