Фото: загарбники відновлюють аеродроми в глибині Криму (Getty Images) Автор: Валерій Савицький
Російські загарбники евакуйовують своїх військовослужбовців у тимчасово окупованому Джанкої й активно відновлюють аеродроми в глибині півострова.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал партизанського руху “АТЕШ”.
Російські окупанти почали евакуацію частини свого особового складу з Джанкойського аеродрому, передислокуючи їх на інші аеродроми глибше в окупований Крим. Паралельно з цим, окупанти активізували роботи з відновлення та модернізації аеродромів у районі Феодосії (Кіровське) та Керчі (Багерове). Такі дії свідчать про очікування подальших атак ЗСУ та необхідність зміцнення оборонних рубежів на півострові.
“Однак, незважаючи на всі зусилля, вони не зможуть незабаром побудувати закриті укриття для своїх літаків. Причина полягає в складних технологічних процесах, високій вартості будівництва та значних часових витратах”, – йдеться у повідомленні.
На думку партизанів, дії окупантів свідчать про прагнення розосередити свої війська і техніку в Криму напередодні нових успішних атак Сил оборони України.
Фото: партизанський рух “АТЕШ” (t.me/atesh_ua)
.