Росія вдарила по Конотопу: мер розповів про перші наслідки атаки

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Ілюстративне фото: у Конотопі розповіли про наслідки російської атаки (facebook.com) Автор: Ірина Глухова

Уранці, 17 червня, російські окупанти вдарили по Конотопу Сумської області. Внаслідок атаки є пошкодження у житловому кварталі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера Конотопа Артема Семеніхіна та та голову Сумської ОВА Олега Григорова.

За словами мера, унаслідок удару зафіксовано пошкодження житлового сектору в радіусі 500 метрів від епіцентру вибуху.

“Наразі відомо про пошкодження в житловому секторі у радіусі 500 метрів від епіцентру удару. Не критично. Після відбою одразу розпочне роботу штаб з ліквідації наслідків”, – йдеться у повідомленні.

Оновлено о 09:30.

Очільник Сумської ОВА уточнив, що близько 8:00 ранку окупанти завдали ракетного удару по околиці Конотопа.

За попередніми даними, пошкоджено кілька приватних будинків. Проте обійшлося без загиблих і постраждалих серед мирного населення. Наразі триває уточнення наслідків обстрілу. На місці працюють екстрені та комунальні служби.

Оновлено о 10:09.

Мер Конотопа показав наслідки сьогоднішнього удару росіян по місту

“І такого чимало..” – пише Артем Семеніхін.

Фото: пошкоджений ракетним ударом будинок у Конотопі (t.me/SemenikhinArtem)

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора