Фото: дрон влучив у дерево (t.me/dsns_telegram) Автор: Едуард Ткач
Пізно ввечері, 20 грудня, росіяни завдали другий удар дроном по Харкову. Внаслідок атаки пошкоджено приватні будинки, відомо про двох постраждалих.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речника Харківської обласної прокуратури Дмитра Чубенка.
“О 23:40 росіяни нанесли вже другий удар за цю добу по місту Харкову. А саме – влучання в Київському районі біля приватної жилої забудови”, – поінформував він.
За попередніми даними, для обстрілу ворог використав БпЛА під назвою “Герань-2”. Влучання самого дрону відбулося в дерево, тому цивільні забудови пошкоджені несуттєво. Водночас з десяток будинків отримали пошкодження фасаду, вибиті шибки та вікна, а також скління.
“До медиків станом на зараз звернулося двоє осіб, в них гостра реакция на стрес, з них одна жінка похилого віку. За фактом цього військового злочину відкрито кримінальне провадження”, – розповів Чубенко.
Також за його словами, о 23:20 росіяни здійснили удар по цивільному підприємству у населеному пункті Солоницівка За попередніми даними, ворогом було використано БпЛА типу “Шахед”. За цією подією також відкрито кримінальне провадження.
.