Новини Ілюстративне фото
Сили оборони півдня України за минулу добу ліквідували понад три десятки окупантів та знищили РСЗВ «Град».
Про це повідомляють Сили оборони півдня України.
Тож, за підтвердженими даними, у ворога на лівому березі стало менше на:
- 32 окупанти;
- 1 реактивну систему залпового вогню «Град»;
- 9 гармат, зокрема гаубиця «Мста-Б»;
- 3 БПЛА: 2 ударні «Ланцети» та розвідувальний «Мерлін»;
- 7 одиниць автомобільної техніки.
«Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його позиціях і тилах», — йдеться в повідомленні.
Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони в січні знищили 26 220 окупантів і 3584 одиниці озброєння та техніки.
stoprussia агресія рф Сили оборони півдня Хроніка оборони