Понад 75 млн гривень сплатили кияни за паркування взимку

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Департамент територіального контролю Києва підбив підсумки зимового сезону 2026 року. За три місяці водії сплатили 75,5 млн грн за паркування, інспектори евакуювали 66 734 авто і перевірили понад 1300 житлових будинків

Понад 75 млн гривень сплатили кияни за паркування взимку

У Києві оприлюднили результати роботи Департаменту територіального контролю за зимовий сезон. Відомство показало статистику за три місяці. Кияни здійснили понад 870 тисяч сесій оплаченого паркування.

Інспектори з паркування евакуювали 66 734 автомобілі. Від оплати паркування до бюджету надійшло 75,5 мільйона гривень, а від штрафів ще 63,6 мільйона. 

Інспекція у сфері ЖКП обстежила 1 384 житлових будинки. За результатами склали 586 актів і передали їх відповідним службам для усунення проблем. 

У напрямку благоустрою видали 9 158 приписів. Крім того, склали 1 479 протоколів про порушення.

Робота інспекторів триває постійно. У департаменті планують і надалі тримати високий темп перевірок.

Попередні підсумки роботи ДТК

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв про підсумки роботи Департаменту територіального контролю за весь 2025 рік. Тоді інспекція з паркування також фіксувала велику кількість евакуацій і надходжень до бюджету. Контроль за паркуванням залишався і залишається одним із головних пріоритетів.

Також ми розповідали про те, що дисципліна водіїв у Києві поступово зростає. За минулий рік кияни значно активніше оплачували паркування. Ця тенденція продовжується і зараз.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Найважливіше про Київ та для киян ПІДПИСАТИСЯ!

Вас також зацікавить

Більше від автора