Ілюстративне фото: польські перевізники анонсували протест у Варшаві (Getty Images) Автор: Владислава Ткаченко
Польські перевізники анонсували нову акцію протесту на кордоні з Україною. Блокаду планують на пункті пропуску “Дорогуськ-Ягодин”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Комітету захисту перевізників та роботодавців у сфері транспорту Польщі.
Організатори пояснили своє рішення відсутністю реакції з боку польської влади на вимоги щодо обмеження доступу українських перевізників до внутрішнього ринку.
“Розчаровані відсутністю дій з боку польського уряду, ми хочемо відновити баланс на транспортному ринку, який був порушений після скасування дозволів для українських перевізників”, – заявили в комітеті.
Наразі точна дата початку протесту та його тривалість не повідомляються.
Організатори зазначили, що “інформуватимуть про подальший перебіг подій у міру розвитку ситуації”.
.