Фото: міністр оборони США Ллойд Остін (GettyImages) Автор: Максим Шушко
Речник Пентагону генерал Патрік Райдер повідомив, що міністр оборони США Ллойд Остін, якого нещодавно виписали з лікарні, планує особисто взяти участь у наступному засіданні “Рамштайн”.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його брифінг.
Госпіталізація Остіна
Глава Пентагону переніс операцію через рак і потрапив до реанімації — Білий дім дізнався про це не одразу
70-річного Ллойда Остіна, міністра оборони США, 22 грудня було госпіталізовано до Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда, де йому провели операцію з лікування раку. Захворювання виявили під час планового обстеження на початку грудня.
Проте вже через тиждень після хірургічного втручання у міністра розвинулась інфекція, і 1 січня його терміново доправили до реанімації.
Цікаво, що про госпіталізацію високопосадовця президенту Джо Байдену та ключовим представникам адміністрації повідомили лише 4 січня, що викликало хвилю критики через затримку в інформуванні.
15 січня главу Пентагону виписали з лікарні, він продовжив працювати з дому.
“Рамштайн”
Востаннє союзники України зустрілися у форматі “Рамштайн” 22 листопада минулого року. У центрі уваги опинилося посилення української протиповітряної оборони (ППО) і допомога військам на фронті.
Про підсумки та заяви, які прозвучали на сімнадцятому за рахунком “Рамштайні” – в матеріалі РБК-Україна.
Нова зустріч Контактної групи з оборони України (“Рамштайн”) запланована на 23 січня.