Ілюстративне фото: Нацгвардійці відбили штурм окупантів біля Куп’янська (Getty Images) Автор: Наталія Кава
Попри обіцянки російського диктатора Володимира Путіна щодо триденного “перемир’я” росіяни продовжували свої штурми на Куп’янському напрямку.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Оперативно-тактичне угруповання “Харків”.
За даними військових, 10 травня окупанти спробували здійснити штурм у зоні відповідальності 15 бригади НГУ “Кара-Даг” на Куп’янському напрямку.
Для того, щоб швидше дістатись до позицій гвардійців, ворожа піхота використала мотоцикли. Однак українські бійці були готові до відбиття штурму. З використанням усіх доступних вогневих засобів вони почали методично знищувати окупантів-штурмовиків.
“В результаті російський натиск було відбито, а десять “пекельних вершників” відправилися за своєю пропискою – тобто, до пекла. Також були знищені дев’ять мотоциклів ворога”, – сказано у повідомленні.
.