Окупанти залишаються без зв’язку через блокування Starlink, – партизани

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Фото: окупанти залишаються без зв’язку через блокування Starlink на фронті в Україні (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська

В окупантів виникли великі проблеми через масові блокування Starlink. Це створює хаос у російській армії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал партизанського руху “АТЕШ”.

“Кібер АТЕШ” отримав інформацію про серйозні проблеми в комунікації російських військ. Starlink почав масово блокувати акаунти, посилаючись на “підозрілу активність”, – йдеться в повідомленні.

За даними партизанів, багато російських військових уже зіткнулися з несподіваним відключенням терміналів, що призвело до перебоїв у координації підрозділів.

“Відновлення доступу можливе тільки після перевірки, але в умовах бойових дій це стає вкрай складним”, – зазначають в “АТЕШ”.

Як уточнюється, усе це посилює хаос у системі управління російської армії.

“Поки окупанти намагаються знайти способи обійти блокування, ситуація на фронті для них тільки погіршується”, – додають у партизанському русі.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора