Окупанти підняли в повітря бомбардувальники Ту-95

Орієнтовний час читання 1 хв читання

          Ілюстративне фото: росіяни підняли у повітря Ту-95 (Getty Images) Автор: Іван Носальський

У Росії в ніч на 17 червня злетіли бомбардувальники Ту-95. Їх підняли з аеродрому “Оленья”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили ЗСУ в Telegram.

“Зафіксовано активність 2-х бортів Ту-95МС з аеродрому “Оленя” (Мурманська область)”, – йдеться в повідомленні Повітряних сил.

Військові уточнили, що літаки летять у південно-східному напрямку.

Повітряні сили пообіцяли повідомити додатково в разі ракетної загрози і пусків крилатих ракет.

          .

Вас також зацікавить

Більше від автора