Фото: кількість постраждалих внаслідок нічної атаки по Одесі зросла до 8 людей (t.me/odeskaODА) Автор: Тетяна Степанова
Кількість постраждалих внаслідок нічної атаки росіян по Одесі зросла до 8 людей.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави Одеської ОВА Олега Кіпера.
За даними Кіпера, троє постраждалих з незначними пораненнями отримали необхідну допомогу на місці, п’ятьох ушпиталено.
Наразі вони у лікарні отримують всю необхідну допомогу, їх стан стабільний.
Як повідомили в ДСНС, у центрі міста вибуховою хвилею понівечено кілька багатоповерхових житлових будинків, музей в історичній частині міста, що віднесена до спадщини ЮНЕСКО.
Фото: наслідки обстрілу Одеси (facebook.com/DSNSODE)
Обстріл Одеси
Вночі російські окупанти здійснили чергову масовану атаку на Україну, застосувавши різні типи ракет та ударні БПЛА.
За даними Повітряних сил ЗСУ, противник випустив:
- 2 керовані авіаційні ракети Х-59;
- балістичну ракету “Іскандер-М”;
- протикорабельну ракету “Онікс”;
- 2 керовані ракети Х-31;
- 22 ударні дрони-камікадзе Shahed-136/131.
Основні удари були спрямовані на:
- припортову інфраструктуру Одеської області;
- цивільні об’єкти Херсона.
Через удар по припортової інфраструктури в Одеській області пошкоджено складські приміщення, розвантажувальну спецтехніку та автомобілі із зерном. Пожежу оперативно ліквідовано.
.