Фото: Обстріл об’єкта Київтеплоенерго (Getty Images) Автор: Владислава Ткаченко
Невідомі обстріляли енергетичний об’єкт “Київтеплоенерго”. Обстріл не призвів до пошкоджень тепло- та енергопостачання.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на КП “Київтеплоенерго”.
Вчора, 31 березня на одному з енергетичних об’єктів “Київтеплоенерго” в Голосіївському районі Києва стався обстріл.
Невідомі влучили в скління приміщення, де зазвичай перебуває персонал. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, а пошкодження обмежуються лише розбитим склом.
Фото: КП “Київтеплоенерго”
На місці події поліція виявила кульову отвору, проводиться розслідування для з’ясування обставин обстрілу.
Пошкодження не вплинули на роботу енергетичного об’єкта, і постачання тепла та енергії до Києва залишається безперебійним. Відкрито кримінальне провадження, триває пошук злочинців.
.