Фото: в ЗСУ уточнили втрати РФ під час удару HIMARS по штабу у Запорізькій області (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
Під час удару HIMARS по штабу РФ у Запорізькій області були ліквідовані не тільки офіцери. Окупанти не дорахвались ще і 150 солдатів.
Про це заявив речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його коментар в етері телемарафону.
“Ми ще не сказали про решту 150 (окупантів, – ред.) втрат серед ворожих військ. На 150 осіб поменшала кількість тих, хто намагатиметься воювати проти України”, – розповів він.
Крім того, за даними Волошина, Сили оборони знищили декілька ББМ та пошкоджені три танки.
.