Наші захисники відбили 18 ворожих атак на Мар’їнському напрямку

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини 🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Сили оборони України продовжують активні дії на південь від міста Бахмут у Донецькій області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, і утримуються на досягнутих позиціях.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України на своїй сторінці у Facebook.

На Бахмутському напрямку наші захисники відбили 5 атак противника поблизу села Кліщіївка та на сході від Південного у Донецькій області.

На напрямку Авдіївки окупанти намагаються оточити місто. Українські воїни стійко тримають оборону, завдаючи значних втрат ворогу. Неуспішними виявилися наступальні дії противника східніше Новобахмутівки, Авдіївки, Сєверного та Первомайського у Донецькій області, де Сили оборони відбили 13 атак.

На Мар’їнському напрямку ворог провів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки у Донецькій області. Тут наші воїни відбили 18 атак.

Вас також зацікавить

Більше від автора