Наші воїни «засмажили» 15 окупантів, які ховалися у «норах»

Орієнтовний час читання 1 хв читання

Новини

Під вогонь FPV-дронів «Помсти» потрапило 15 окупантів збройних сил рф, що ховалися в бліндажах.

Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Як зазначається, оператори ударних дронів Луганського прикордонного загону продовжують знищувати окупантів та їх позиції на Сіверському напрямку.

«У кожній „норі“, в яку влучили наші хлопці, переховувалося від 3 до 5 загарбників. Як результат — 15 окупантів уражено робою операторів FPV», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони на Півдні ліквідували понад 100 осіб, КШМ «чайка» та станцію «гроза».

stoprussia агресія рф війна вторгнення рф Хроніка війни Хроніка оборони

Вас також зацікавить

Більше від автора